Залужний і начальник Штабу оборони Британії поговорили про "оборонні та наступальні дії на фронті"

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зустрівся з начальником Штабу оборони Великої Британії Тоні Радакіним 28 вересня. Про це Залужний повідомив у своєму Телеграм-каналі 28 вересня.

"Зустріч із начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом сером Тоні Радакіним. Розповів про наші оборонні та наступальні дії на фронті. Обговорили актуальні потреби українського війська", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Залужний особливо наголосив на необхідності посилення української протиповітряної оборони.

"Подякував за цей візит і підтримку України у боротьбі з російською агресією", - написав Залужний.

Раніше Зеленський після розмови зі Столтенбергом заявив: "Можемо й надалі тиснути на агресора так, щоб росія лише відступала і втрачала".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті