Закордонні підрозділи ДП Документ скасували живу чергу. Ніби через бійку у Варшавському відділенні

З 15 квітня  закордонні підрозділи ДП Документ у Німеччині, Польщі, Іспанії, Чехії, Словаччині, Італії та Туреччині вестимуть прийом громадян тільки за попереднім записом до електронної черги. Про це повідомила пресслужба ДП.

Нові правила стосуються усіх підрозділів ДП Документ за кордоном.

"З 15.04.2024 закордонні підрозділи ДП Документ у Німеччині (Мюнхен, Берлін, Кельн), Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Ґданськ), Іспанії (Мадрид, Валенсія), Чехії (Прага), Словаччині (Братислава), Італії (Мілан) та Туреччині (Стамбул) запроваджують прийом громадян на оформлення документів за попереднім записом до електронної черги. Отримання послуг у порядку «живої черги» не буде можливим", - йдеться у поідомленні.

Зазначається, що додатково збільшено кількість талонів попереднього запису та посилено засоби верифікації користувачів.

Запис до електронної черги є безкоштовним та здійснюється на офіційному веб-сайті ДП Документ: pasport.org.ua/solutions/e-queue. Перевірити адресу, графік роботи і перелік послуг можна на офіційному веб-сайті та соціальних мережах: https://pasport.org.ua, https://www.facebook.com/passportcenterua.

У сомережах повідомляється, що таке рішення стало наслідком вчиненої українцями драки в одноу з підроздідів ДП у Варшаві.

Нагадаємо, що відповідно до нових норм закону про мобілізацію, українці-чоловіки від 18 до 60 років за кордоном зможуть отримати консульські послуги тільки при пред'явленні військово-облікових документів, виданих в Україні. Тому ще з січня 2024 року закордоном спостерігаються масові живі черги в консульствах та ДП Документ з бажаючих отримати нові документи.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті