Захист населення Чернігівської області від російських обстрілів: Наєв звернувся по додаткове ППО

У Чернігівській області проведено спільну нараду з питань удосконалення захисту населення, яке мешкає у прикордонних районах і зазнає артилерійських та мінометних обстрілів, для чого потрібне додаткове ПВО. Про це повідомило Командування Обʼєднанних сил ЗСУ 19 березня.

За словами начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса,  прикордоння Чернігівської області обстрілюється майже кожен день.

"На жаль, ми маємо втрати цивільних. Обстрілам піддаються 34 населені пункти. Зараз особлива увага приділяється неповнолитнім. Вприкордонних регіонах перебувають 665 неповнолітніх, це діти, ми намагаємось переконати їх тимчасово залишити свої домівки, поки ми повнісю на переможемо ворога...Область дійсно потребує ППО...", - сказав Чаус.

У відповідь командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв заявив, що звернувся до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з проханням про виділення додаткових сил і засобів ППО, а також підсилення артилерійської розвідки для потреб Чернігівської області.

"Головне завдання – наші громадяни мають бути в безпеці й відчувати, що військове командування та органи державної влади на місцях точно захистять їх у разі будь-яких загроз, – наголосив командувач. – Ми розуміємо, що ворог не полишив своїх намірів наносити вогневе ураження по цивільних об’єктах. Тому нам необхідно зробити все можливе для того, щоб місцеве населення, яке мешкає у прикордонні Чернігівщини, не потерпало від ворожих обстрілів. Ми визначили конкретні заходи, які будемо в подальшому втілювати в життя".

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті