Захищаючи Україну, загинув син українського банкіра Андрія Оністрата

На фронті загинув син українського банкіра Андрія Оністрата  - Остап, який був оператором дрона в 68-й Окремій Єгерській бригаді. Про це пишуть його побратими та сам батько у стрічці Фейсбука.

"Учора загинув наш побратим Остап Оністрат, син Андрія Онистрата. Вони разом з батьком пішли на фронт. Я познайомився з ним у нас в розвідбаті у Петрівському, він був самий молодий 21 рік, я пам’ятаю його бажання відразу йти на виходи, я ще стримував його, кажу: не спіши, робота, яку ти робиш теж важлива. Він був мотивований працювати, коли інші вже повигорали. Остап у моїй пам’яті залишиться юним мужнім Героєм, який віддав своє життя за нашу неньку...", - пише Дмитро Черницький.

"... Він занадто швидко подорослішав… Я до початку війни думав, що він занадто меланхолійний і не практичний. Рік і він став абсолютно іншим …Людиною, яка приймала самостійні і складні рішення. Думаю, мені віддадуть його завтра вранці з усіма документами. Відспівувати будемо в церкві, де ми його хрестили у вівторок. Це на Смірнова- Ласточкіна. Ховати будемо у вівторок на берковцах. Знову важка ніч. Прокинувся як в моральному полоні. Не можу подітися від своїх думок", - пише Андрій Оністрат.

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті