Захищаючи Україну загинув професійний футболіст, ексгравець луганської "Зорі"

Професійний футболіст 43-річний Олександр Гончар загинув на війні, захищаючи Україну. Про це повідомили тільки зараз, хоча пішов із життя український воїн ще в серпні, - пише "Террикон".

Бійцем ЗСУ Гончар став у березні 2023 року і був солдатом окремої автомобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Бився і загинув на Запорізькому напрямку, намагаючись розвинути український контрнаступ. 

Видання нагадало, що свого часу Гончар пограв у безлічі клубів - виступав за "Прикарпаття", "Ворсклу", "Десну", "Металіст", "Зорю", "Княжу", "Олександрію", "Полтаву", тернопільську "Ниву". Титулів не завойовував, його максимальне досягнення - друге місце в Першій лізі (з Борисфеном і Зорею). Був вихованцем бориспільського футболу. Влада цього міста й опублікувала співчуття у зв'язку зі смертю футболіста.

"За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивного боку. Функціональні обов'язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег. Побратими згадують, що Олександр швидко знайшов спільну мову з усіма, був дуже щирим, відповідальним і дисциплінованим. Він до останнього подиху був вірним військовій присязі та українському народові", - йдеться в повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті