Захищаючи Україну загинув професійний футболіст, ексгравець луганської "Зорі"

Професійний футболіст 43-річний Олександр Гончар загинув на війні, захищаючи Україну. Про це повідомили тільки зараз, хоча пішов із життя український воїн ще в серпні, - пише "Террикон".

Бійцем ЗСУ Гончар став у березні 2023 року і був солдатом окремої автомобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Бився і загинув на Запорізькому напрямку, намагаючись розвинути український контрнаступ. 

Видання нагадало, що свого часу Гончар пограв у безлічі клубів - виступав за "Прикарпаття", "Ворсклу", "Десну", "Металіст", "Зорю", "Княжу", "Олександрію", "Полтаву", тернопільську "Ниву". Титулів не завойовував, його максимальне досягнення - друге місце в Першій лізі (з Борисфеном і Зорею). Був вихованцем бориспільського футболу. Влада цього міста й опублікувала співчуття у зв'язку зі смертю футболіста.

"За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивного боку. Функціональні обов'язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег. Побратими згадують, що Олександр швидко знайшов спільну мову з усіма, був дуже щирим, відповідальним і дисциплінованим. Він до останнього подиху був вірним військовій присязі та українському народові", - йдеться в повідомленні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті