Захоплені противником позиції на Харківському напрямку вдалось частково повернути

Українські військові частково повернули захоплені противником позиції й зірвали плани ворога на Харківському напрямку станом на ранок 19 травня. Про це повідомив командир батальйону ударних БПЛА "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко під час марафону "Єдині новини" 19 травня.

"Противнику об'єктивно не вдалося реалізувати поставлені перед собою тактичні наміри. Скажу вам більше - на деяких відтинках Силам оборони вдається бути не просто в активній оборони, а й вчиняти дії по покращенню положення на передньому краї. Це значить вибивати противника з займаних ним позицій", - сказав Федоренко.

Він також повідомив, що на зазначеному напрямку певна кількість окупантів потрапила в полон.

Раніше з посиланням на аналітиків ISW повідомлялось, що росіяни обрали захоплення Вовчанська як одне з ключових тактичних завдань першого етапу наступальної операції на півночі Харківської області, оскільки місто є найбільшим населеним пунктом безпосередньо на кордоні, що могло б надати російським військам плацдарм поблизу російського тилу для підготовки та початку другого етапу російської наступальної операції.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті