Західні лідери закликають виробляти зброю в Україні – ЗМІ

НАТО розглядає виробництво зброї на території України, як економічний розвиток для зруйнованої війною країни, та вважає, що це може бути прибутковим для західних виробників зброї. Про це повідомляє NYT 29 вересня.

"Офіційні особи вважають розширення власної української збройової промисловості необхідним економічним розвитком країни. Це також потенційно прибуткова перспектива для західних виробників зброї, хоча й ризикована в країні, яка щодня бомбардується Росією", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що вчора у Київ прибули Генсек НАТО і міністр оборони Франції з неоголошеними візитами. Міністр оборони Британії прибув раніше.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті