У Київ прибули Генсек НАТО і міністр оборони Франції з неоголошеними візитами. Міністр оборони Британії прибув раніше

Генсек НАТО Єнс Столтенберг і міністр оборони Франції Себастьян Лекорню прибули в Київ 28 вересня. Про це повідомили ЗМІ.

"Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прибув із неоголошеним візитом у Київ та зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським", - пише "Суспільне" з посиланням на власну кореспондентку.

"Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню у супроводі представникиів французького ОПК прибув з неанонсованим візитом в Україну. Свій візит він розпочав з того, що у супроводі посла Франції в Україні Гаеля Вейсьєра вшанував Героїв перед Стіною пам'яті полеглих за Україну", - пише "Deutsche Welle".

Видання зазначає, що в Києві також перебуває міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс.

Раніше Міністр оборони Умєров розповів, чи були продуктивними його переговори з генсеком НАТО.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті