Міністр оборони Умєров розповів, чи були продуктивними його переговори з генсеком НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом реалізацію досягнутих на Вільнюському саміті угод і роботу над Дорожньою картою взаємосумісності з Альянсом. Про це він написав у соціальній мережі Х (колишній Tвіттер).

"Провів продуктивні переговори з генеральним секретарем НАТО. Обговорили реалізацію угод, досягнутих на Вільнюському саміті, і нашу спільну роботу з НАТО над Дорожньою картою оперативної сумісності", - написав він.

Також Умєров поінформував Столтенберга про оперативну обстановку на фронті та результати української наступальної операції.

Нагадаємо, раніше новопризначений міністр оборони України Рустем Умєров обговорив із главою Пентагону ситуацію на передовій. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті