Загинув військовий і волонтер з Рубіжного Віталій Доброжан – за 15 кілометрів від рідного міста

Військовослужбовець і волонтер з Рубіжного (Луганська обл.) Віталій Доброжан загинув 4 червня. Про це "ОстроВу" повідомила його донька Катерина Радковська (Доброжан) 5 червня.

"Тато загинув 4 червня о 4 ранку за 15 кілометрів від Рубіжного", – сказала Катерина.

До повномасштабного російського вторгнення Віталій як волонтер займався військово-патріотичним вихованням молоді Луганської області, організовував вишколи, на яких і сам виступав у якості інструктора. В 2014 році потрапив в полон за організацію військово-патріотичного гуртка для дітей. Їздив на евакуацію поранених, співпрацював з декількома військовими частинами як інструктор з тактичної медицини.

Перед загибеллю Віталій тільки-но повернувся на фронт після поранення.

Раніше повідомлялось, що під Авдіївкою загинув журналіст із Сєвєродонецька, радіоведучий Дмитро Сірик.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті