Під Авдіївкою загинув журналіст із Сєвєродонецька, радіоведучий Дмитро Сірик

У боях біля Авдіївки загинув радіоведучий "Суспільного" Дмитро Сірик, якому було 36 років. Його поховають у Переяславі. Про це повідомив міський голова Переяслава Вячеслав Саулко на своїй сторінці у Facebook 25 квітня.

"Сьогодні стало відомо про загибель нашого земляка, стрільця-снайпера механізованого батальйону Дмитра Сірика, – написав Саулко. – Він загинув 20 квітня 2023 року".

Як повідомляє LB.ua, Дмитро народився в Сєвєродонецьку Луганської області, де й жив до початку повномасштабного вторгнення. Після нього разом з родиною виїхав на Івано-Франківщину, де і був мобілізований. Згодом батьки та дружина захисника перебралися до Переяслава.

Дмитро понад 15 років працював на радіо, був діджеєм, музичним редактором, радіоведучим, зокрема, і на радіо "Пульс". У радіоефірі слухачі знали Дмитра під псевдонімом Іван Лопата.

Рідні прийняли рішення поховати загиблого героя у Переяславі. Інформація про дату та місце прощання з захисником буде відома згодом.

Раніше повідомлялось, що загинув науковець, волонтер, військовослужбовець з Луганщини Андрій Жидков.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті