Загибель родини на Сумщині: росія вдарила по будинку з дрону "Ланцет"

Влучання ворожого БпЛА типу "Ланцет" 20 лютого  призвела до гибелі цілої родини у Новослобідській громаді на Сумщині. Про це повідомляє Сумську ОВА.

"Встановлено, що у житловий будинок влучив ворожий ударний БпЛА типу “Ланцент”. Внаслідок влучання загинула родина: мати та двоє синів, а також двоє їх дальніх родичок: бабуся і жінка, яка приїхала з іншого міста. Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих. Злочини росіян будуть покарані, їм доведеться відповідати за кожного вбитого українця. Не пробачимо!", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, на Сумщині від удару рашистів по приватному будинку вранці 20 лютого згоріли 5 осіб. 

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті