На Сумщині від удару рашистів по приватному будинку згоріли 5 осіб

На Сумщині від удару рашистів по приватному будинку вранці 20 лютого згоріли 5 осіб. Про це у Телеграм повідомляє Новослобідська громада. 

"Сьогодні, 20 лютого, починаючі з 04.00 години ранку, російські терористи почали обстріл мирного населення громади з початку дронами, а потім з артилерії.  Дрон з вибухівкою влучив в житловий будинок, в якому знаходились п'ять мирних мешканців села. Внаслідок влучання будинок був зруйнований і сталася пожежа", - йшлося у повідомленні вранці.

Пізніше Телеграм-канал "Кордон.Медіа" з посиланням на селищну голову Новослобідської громади Ольгу Гаркавенко повідомив, що у результаті удару рашистів загинула родина з пʼяти людей. 

"Це бабуся, двоє синів, та їхня рідня, яка нещодавно приїхала з Києва. Тіла всіх загиблих знайшли під завалами будинку", - сказала Гаркавенко.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті