Загарбники наступали на чотирьох напрямках, атаки успішно відбито – Генштаб ЗСУ

Російські загарбники протягом доби зосереджували основні зусилля для наступу на Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському та Шахтарському напрямках. Про це повідомив 21 вересня у Facebook Генеральний штаб ЗСУ.

Так, На Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі північно-східніше Григорівки. Крім того, ворог намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки, але успіху не мав.

Водночас на Мар’їнському напрямку наші захисники успішно відбили атаки ворога в районах Мар’їнки та Красногорівки, а на Шахтарському напрямку – в районі Микільського.

Крім того, на Запорізькому напрямку українські захисники успішно відбили атаку окупантів у районі Роботиного.

В Генштабі зазначили, що продовжується наступальна операція на Мелітопольському та Бахмутському напрямках, українські сили завдають військам РФ втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Як повідомлялося, за добу на фронті відбулося 23 бойових зіткнення. Ворог завдав два ракетних та 80 авіаційних ударів, здійснив понад 49 обстрілів з РСЗВ як по позиціях наших військ так і по цивільних об’єктах.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті