Загарбники наступали на чотирьох напрямках, атаки успішно відбито – Генштаб ЗСУ

Російські загарбники протягом доби зосереджували основні зусилля для наступу на Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському та Шахтарському напрямках. Про це повідомив 21 вересня у Facebook Генеральний штаб ЗСУ.

Так, На Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі північно-східніше Григорівки. Крім того, ворог намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки, але успіху не мав.

Водночас на Мар’їнському напрямку наші захисники успішно відбили атаки ворога в районах Мар’їнки та Красногорівки, а на Шахтарському напрямку – в районі Микільського.

Крім того, на Запорізькому напрямку українські захисники успішно відбили атаку окупантів у районі Роботиного.

В Генштабі зазначили, що продовжується наступальна операція на Мелітопольському та Бахмутському напрямках, українські сили завдають військам РФ втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Як повідомлялося, за добу на фронті відбулося 23 бойових зіткнення. Ворог завдав два ракетних та 80 авіаційних ударів, здійснив понад 49 обстрілів з РСЗВ як по позиціях наших військ так і по цивільних об’єктах.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті