Затримано агентів РФ, які збирали розвіддані про фортифікаційні укріплення поблизу Краматорська і Запоріжжя (ФОТО)

СБУ викрила й затримала агентуру РФ, яка збирала розвіддані про фортифікаційні укріплення поблизу Краматорська і Запоріжжя. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 28 вересня.

"Служба безпеки затримала двох російських агентів у прифронтових районах Донеччини, – йдеться в повідомленні. – Вони розвідували бойові позиції та маршрути переміщення підрозділів ЗСУ на території регіону".

Уточнюється, що зловмисники передавали ворогу інформацію про геолокації та інженерні особливості фортифікаційних споруд поблизу ліній східного і південного фронтів.

Підкреслюється, що одного із ворожих поплічників затримано в результаті спецоперації контррозвідки СБУ у Краматорську. За вказівкою окупантів він мав збирати розвіддані щодо оборони міста.

Зазначається, що ще одну російську агентку співробітники Служби безпеки затримали у Покровську.

"Зловмисниця розвідувала місця дислокації та маршрути руху українських військ у прифронтових районах Донеччини і Запорізької області, – повідомляє СБУ. – Для цього вона об’їжджала території обох регіонів і приховано спостерігала за об’єктами ЗСУ".

Уточнюється, що наразі російським агентам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше повідомлялось, що СБУ повідомила про підозри 16 організаторам псевдореферендуму РФ, в тому числі Пушиліну й Сальдо.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті