За жителями окупованого Луганська тепер стежитимуть і на сміттєвих полігонах: на міських звалищах встановили 9 відеокамер

Окупанти через відеокамери тепер стежитимуть за жителями Луганська і на сміттєвих полігонах. Про це повідомила окупаційна "адміністрація" Луганська, пишуть окупаційні ЗМІ 28 травня.

"Луганський центр утилізації відходів" встановив дев'ять камер для відеоспостереження за сміттєвими хуліганами на 9 точках", - ідеться в повідомленні.

За словами представника "Луганського центру утилізації відходів", це "дає змогу визначити коло осіб, які виконують складування сміття в недозволених місцях. За результатами моніторингу готується інформація на адресу МВС про притягнення до адміністративної відповідальності". 

Окупанти також заявили, що планують встановити ще 6 відеокамер на звалищах міста.

Раніше повідомлялося, що ще в одному районі окупованого Луганська з'являться відеокамери: "Будемо гуляти під наглядом".

Раніше також повідомлялося, що окупанти планують збільшити кількість камер відеоспостереження на Луганщині.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті