Окупанти планують збільшити кількість камер відеоспостереження на Луганщині

Російські окупанти планують збільшити кількість камер відеоспостереження на окупованій території Луганської області. Про це повідомив Центр національного спротиву.

"Росіяни продовжують вживати заходи з виявлення підпілля на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Для цього, окупаційна адміністрація планує збільшити кількість камер відеоспостереження у Луганську, зокрема поблизу стратегічних об’єктів та закладів освіти", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що останнє необхідно росіянам, аби виявляти інформаторів Сил оборони, адже саме у закладах освіти окупанти розташовують свій особовий склад. Також камери додатково встановлюють поблизу залізниці та лікарень, де лежать поранені окупанти.

Раніше повідомлялось, що окупанти на Луганщині заманюють у військкомати чоловіків, які не стали на облік, штрафами.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті