За ППО у Криму відповідає зрадник з України. Йому загрожує до 15 років вʼязниці (ФОТО)

Частина українських військових, які у 2014 році залишилися у окупованому Криму та перейшли на бік росії, зараз "керують" протиповітряною обороною півострова. Про це 2 вересня повідомляє прес-служба ДБР.

За даними слідчих Бюро, дев'ять колишніх українських військових, які у 2014 році служили в одному із зенітних дивізіонів ЗСУ, перейшли на бік ворога. Серед них є начальник штабу, командир батареї, заступники командирів дивізіонів та інші офіцери.

"Ці екс-військові сприяли в окупації півострова, під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну більша частина з них продовжила воювати на боці ворога", - повідомляють у ДБР.

Один із них, Денис Подобєдов, зараз обіймає посаду "заступника командира зенітного ракетного полку". Також він фактично "керує" протиповітряною обороною окупантів у Криму.

Водночас слідчі ДБР повідомляють, що всіх офіцерів-зрадників підозрюють у державній зраді та дезертирстві. Це означає, що їм загрожує до 15 років ув'язнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у держзраді також підозрюють колишнього муніципального депутата від ОПЗЖ, який став новим "заступником мера" окупованого Маріуполя.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті