За підтримки Японії Україна отримає $550 млн для аграрної галузі і $1,2 млрд - для фінансування соцсфери

За підтримки Японії Україна отримає $550 млн для аграрної галузі і $1,2 млрд - для фінансування соціальної сфери. Про це повідомляє фіційний телеграм-канал прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля.

"Японія працює над продовженням підтримки України. Подякував за це особисто під час зустрічі з послом Кунінорі Мацудою. Під час головування у G7 Японія докладає максимум зусиль для перемоги нашої держави. Високо цінуємо організацію двох бізнес-місій в Україну та допомогу у відновленні. Готуємось до конференції з відновлення у Токіо у 2024 році", - зазначив Шмигаль.

"За підтримки уряду Японії зі Світовим банком започатковуємо ще два важливі проєкти: для фінансування аграрної галузі в розмірі 550 млн доларів і для фінансування соціальних допомог, зокрема, субсидій та виплат ВПО обсягом 1,2 млрд доларів", - повідомив прем‘єр-міністр.

"Вдячні уряду Японії та всім японцям за стійку підтримку українців у різних сферах", - підкреслив Шмигаль.

Як повідомлялося, підрозділи ДСНС отримали від Японії обладнання для розмінування.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті