За підтримки Японії Україна отримає $550 млн для аграрної галузі і $1,2 млрд - для фінансування соцсфери

За підтримки Японії Україна отримає $550 млн для аграрної галузі і $1,2 млрд - для фінансування соціальної сфери. Про це повідомляє фіційний телеграм-канал прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля.

"Японія працює над продовженням підтримки України. Подякував за це особисто під час зустрічі з послом Кунінорі Мацудою. Під час головування у G7 Японія докладає максимум зусиль для перемоги нашої держави. Високо цінуємо організацію двох бізнес-місій в Україну та допомогу у відновленні. Готуємось до конференції з відновлення у Токіо у 2024 році", - зазначив Шмигаль.

"За підтримки уряду Японії зі Світовим банком започатковуємо ще два важливі проєкти: для фінансування аграрної галузі в розмірі 550 млн доларів і для фінансування соціальних допомог, зокрема, субсидій та виплат ВПО обсягом 1,2 млрд доларів", - повідомив прем‘єр-міністр.

"Вдячні уряду Японії та всім японцям за стійку підтримку українців у різних сферах", - підкреслив Шмигаль.

Як повідомлялося, підрозділи ДСНС отримали від Японії обладнання для розмінування.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті