За тиждень ще понад 3 тис. українських біженців отримали візи тимчасового захисту в Чехії

За тиждень спеціальні візи тимчасового захисту у Чеській Республіці отримали ще 3152 (на 665 більше, ніж тижнем раніше) українського біженця. Про це повідомляє "Чеське радіо".

Зазначається, що за сім місяців війни, що розпочалася 24 лютого 2022 року, МВС Чехії загалом видало українським біженцям 438 944 візи тимчасового захисту. Більшість людей, що в'їхали на територію країни, – це жінки та діти.

Віза тимчасового захисту надає біженцям можливість легально влаштуватися на роботу в Чехії, вступати до навчальних закладів, а також нарівні з чеськими громадянами, уклавши страховку за чинними правилами, користуватися системою медичного обслуговування, зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, українські біженці намагаються залишити росію.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті