За минулий рік понад 11 млн українців отримали допомогу від міжнародних гуманітарних організацій - Мінреінтеграції

За минулий рік понад 11 мільйонів українців отримали допомогу від міжнародних гуманітарних організацій. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Такі підсумки роботи гуманітарної спільноти в Україні оприлюднено на сайті Офісу ООН з координації гуманітарних питань (OCHA).

За його даними, протягом 2023 року грошову допомогу отримали майже 3,7 мільйона українців. Понад 4,1 мільйона – продовольчу.

2,4 мільйона наших співгромадян були забезпечені всім, що необхідно для проходження зимового періоду. Ще для 7,5 мільйонів гуманітарні оператори передали медичну допомогу та ліки.

Різні види соціально-правових і юридичних послуг протягом минулого року отримали 2,1 мільйона осіб.

Нещодавно у Женеві Організація Об’єднаних Націй представила План гуманітарного реагування по Україні на 2024 рік. Він передбачає фінансування на суму 3,1 мільярда доларів США і має на меті допомогти 8,5 мільйонам українців.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті