За кілька годин закритих обговорень лідери ЄС ще не домовилися про 50 млрд євро для України, Орбан лишився при своїй думці

Лідери ЄС поки не домовилися про 50 млрд євро для України на саміті ЄС у Брюсселі 14 грудня. Про це повідомили журналістам джерела в урядових делегаціях двох різних країн, пише ТСН.ua.

"За кілька годин закритих обговорень на саміті ЄС у Брюсселі лідери країн-членів поки що не змогли домовитися про виділення Україні 50 млрд євро, які мають піти на відновлення, реконструкцію та модернізацію нашої країни до 2027 року", - сказано в повідомленні. 

Зазначається що також європейські чиновники сказали, що угорський премʼєр Віктор Орбан не змінив своєї позиції по Україні, продовжуючи блокувати рішення ЄС щодо відкриття для Києва офіційних переговорів про вступ до блоку.

Раніше з посиланням на чернетку підсумкової декларації саміту ЄС повідомлялось, що Європейська Рада рекомендує прискорити військову підтримку України та розпочати офіційні переговори про вступ до ЄС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті