За два роки російської агресії проти України окупанти вчинили понад 122 тисячі злочинів - Генеральний прокурор

Україна продовжує збирати матеріали та документувати злочини РФ, вчинені за два роки російської агресії. Про це заявив генеральний прокурор України Андрій Костін, виступаючи на форумі "Україна. Рік 2024", - пише "Інтерфакс-Україна".

За його словами, наразі зареєстровано більш ніж 122 тисячі фактів воєнних злочинів. Немає такого виду злочину, який РФ не вчинила в Україні, - зазначив Костін.

"Покарання Росії та всіх її злочинців за всі воєнні злочини, відновлення справедливості для всіх жертв і постраждалих від цієї війни є необхідною умовою збереження світового порядку", - упевнений генпрокурор.

"Україна є першою, яка намагається притягнути агресора на міжнародному рівні за злочин агресії. Це станеться вперше після Нюрнберзьких процесів", - наголосив Костін.

"Зараз уже 40 країн обговорюють юридичну модель трибуналу. Тобто, трибунал буде створено!", - заявив він.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті