За добу РФ завдала 2 469 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору Донеччини

Про це повідомляє поліція Донецької області 11 січня.

Як повідомляється, війська РФ обстріляли 6 населених пунктів: міста Білицьке, Костянтинівка, Лиман, Покровськ, Торецьк, село Миколаївка. Руйнувань зазнали 38 цивільних об’єктів, з них 25 житлових будинків.

По Покровську росіяни вдарили з РСЗВ «Град» і артилерії – вбили жінку, ще одну цивільну особу поранили. Пошкоджено 2 багатоквартирних і 2 приватних будинки.

Білицьке ворог атакував, попередньо, трьома авіабомбами та дроном – постраждали 2 багатоквартирних і один приватний будинки, три адмінбудівлі, магазин.

У Миколаївці ударом двох бомб «ФАБ-250» пошкоджено 5 приватних осель.

На Костянтинівку окупанти скинули бомбу «ФАБ-250», а також били по місту артилерією – пошкодили багатоквартирний і 6 приватних будинків, підприємство, цивільне авто, електромережу.

Внаслідок обстрілів Лимана пошкоджено 6 приватних осель і господарська споруда.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті