Ексочільник прокремлівської парті Василець, який закликав до знищення України, отримав підозру від СБУ

Служба безпеки повідомила про підозру проросійському блогеру та колишньому очільнику забороненої партії "Держава" Дмитру Васильцю. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 17 лютого. 

"Ще до початку повномасштабного вторгнення РФ він переїхав до москви, де публічно підтримав агресивну війну проти України. Для поширення ворожої пропаганди Василець задіяв власні канали на відеохостингу Ютуб та в месенджері Телеграм із загальною аудиторією понад пів мільйона користувачів. На цих ресурсах фігурант вихваляв режим путіна, виправдовував повномасштабне вторгнення РФ і закликав до знищення нашої держави", - сказано в повідомленні.

Також він неодноразово виступав на підтримку кремля під час масових пропагандистських заходів за участі представників вищого військово-політичного керівництва росії. Крім того, в ефірах центральних телеканалів РФ Василець особисто закликав до захоплення держаної влади та всієї території України.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Васильцю про підозру за ч. 3 ст. 27 та ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій). Оскільки зловмисник переховується від правосуддя на території росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Раніше повідомлялось, що колишня очільниця РДА, завкафедри університету й ексдепутат райради з Луганщини отримали підозру в колабораційній діяльності.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті