"Z-воєнкори" пишуть про удар по полігону РФ в окупованому Трудовому на Донеччині - десятки ліквідованих загарбників

Російські "воєнкори" стверджують, що 20 лютого близько 9 ранку було завдано ракетного удару по військовому полігону, розташованому в окупованому Трудовому Донецької області, - повідомляє ТГК ASTRA.

Зазначається, що на цьому об'єкті проводили навчання військовослужбовців 39-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади (в/ч 35390, Южно-Сахалінськ). 

"У Трудівському (правильно Трудовому, Волноваський район, - прим.) було організовано шикування бійців ВЧ06705 на одному з полігонів, чекали великого начальника. Ворог ударив касетними боєприпасами, як підсумок 65 осіб загиблих", - написав телеграм-канал "Тринадцатый". За його даними, начальник, про якого йдеться, - генерал-майор Олег Львович Моїсеєв, командир 29-ої армії. "Він влаштував це шикування, він занапастив хлопців", - йдеться в повідомленні.

Удар нібито було завдано трьома ракетами РСЗВ "HIMARS".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті