"З війною треба закінчувати". Макаревич пояснив росіянам, що "хто напав, той і не правий"

Російський музикант Андрій Макаревич вважає, що розв'язану путіним війну потрібно закінчувати, а прості росіяни страждають від західних санкцій через те, що підтримують російського диктатора. Про це Макаревич сказав в інтерв'ю на росшоу "Влобушкинъ", яке виходить на YouTube.

"Із війною треба закінчувати, і давно... Так чудово вийшло, що через забаганку одного дядечка зламалося життя у пари мільйонів людей. А кілька сотень тисяч було вбито через цю примху. І це триває щодня... Ще раз, хто на кого напав? Україна на нас чи Росія на Україну? Ось хто напав, той не правий! І досить пи@іти на цю тему, це очевидно. Коли Німеччина напала на Радянський союз, вона була не права, ніхто з цим не сперечається... " - сказав російський музикант.

Макаревич також відповів на запитання ведучого, чому прості росіяни мають страждати через відсутність низки ліків, поставки яких потрапили під західні санкції.

"Як думаєш, чому вони наклали санкції на ліки, а? Просто так, прокинулися вранці і подумали - "давайте накладемо санкції", щоб Росії гірше жилося, так? Напевно, вони нас хочуть зі світу звести, правда? Я десь про це читав - "весь світ хоче звести Росію зі світу" ... Це одна країна віроломно напала на іншу, і за це отримала по голові, от і все. Тільки отримали жителі, які вдавали, що все добре, у нас розумний цар, він вирішує. Ось він дорішався. Тепер вони сидять без ліків і кажуть: "А як же так" А ось так... Зрозуміло пояснюю, ні?.. Це їхній президент ухвалив рішення. Вони у відповіді за свого президента, вони ж якось його обирали, у нього ж величезний рейтинг, його ж дуже люблять росіяни. Ну віддувайтеся, хлопці...", - вважає лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що США намагаються завдати стратегічної поразки Росії за допомогою України.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті