"З усією повагою": Затулін прокоментував, що і коли робитиме РФ зі зверненням "Придністров'я"

Звернення "Придністров'я" буде розглянуто по суті, щойно воно надійде до Держдуми, Рада ДД розглядатиме його на основі консультацій із президентом Росії та МЗС РФ. Про це розповів російський депутат Костянтин Затулін, - пишуть росЗМІ.

"Звернення, щойно воно надійде, буде розглянуто по суті. Я зараз не готовий ручатися за Раду Державної Думи, яка буде, звісно ж, із цього приводу обговорювати все, і, звісно ж, це буде робити це на основі консультацій із президентом і МЗС РФ", - сказав Затулін.

Депутат пояснив, що "Дума з усією повагою, як і завжди, поставиться до звернення представників Придністров'я".

Він сказав, що напередодні з'їзду було багато різних чуток, деякі з яких могли запускатися з провокаційною метою.

"Я маю на увазі звернення про входження до складу Росії і так далі. Зрозуміло, що якби ми стояли зараз на кордоні з Придністров'ям, це звернення мало б практичний сенс, але в ситуації, що склалася сьогодні, якби його було б зроблено, воно могло б мати провокаційний вигляд, у сенсі приводу для ворогів Придністров'я, насамперед режиму Санду в Молдові, західняків та самої України, чинити ще більший тиск, ніж той, що вже чиниться на Придністров'я. Посилити блокаду, а можливо, навіть спробувати перейти до якихось диверсійних і силових акцій", - сказав Затулін.

Він також закликав перестати соромитися в питанні економічної допомоги і проявити обережність у формулюваннях, які говорять про військову допомогу.

Як повідомлялося, учасники з'їзду так званих "депутатів" у невизнаній ПМР звернулися до Росії по допомогу нібито у зв'язку з економічною блокадою з боку Молдови. 

Також представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що прохання так званої "Придністровської Молдавської Республіки" ("ПМР") до Росії про захист від Молдови не було тим результатом, якого чекав Кремль.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті