"Депутати" з'їзду в "Придністров'ї" звернулися по допомогу до Росії

Учасники з'їзду так званих "депутатів" у невизнаній ПМР звернулися до Росії по допомогу нібито у зв'язку з економічною блокадою з боку Молдови. Про це молдавські та російські ЗМІ 28 лютого.

"На сьогоднішньому з'їзді "депутатів" у "Придністров'ї" ухвалили резолюції зі зверненням до Держдуми і Ради Федерації Росії з проханням про допомогу у зв'язку з економічною блокадою з боку Молдови", - ідеться в повідомленні.

У документі "придністровські делегати" просять російську владу враховувати наявність більш ніж 220 тисяч громадян Росії, які постійно проживають на території невизнаної ПМР, і "унікальний досвід російського миротворчості на Дністрі, а також статусу гаранта та посередника в переговорному процесі".

Крім того, у резолюції з'їзду містяться звернення до генерального секретаря ООН, СНД, Європарламенту, Організації з безпеки і співробітництва в Європі та інших організацій із проханням не допустити подальшої ескалації конфлікту між Кишиневом і Тирасполем. "Влада Придністров'я" також сподівається на сприяння у відновленні повноцінного діалогу з Молдовою.

Нагадаємо, що з'їзд "депутатів усіх рівнів" відкрився в "Придністров'ї" 28 лютого. У ньому беруть участь близько 650 "делегатів".

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті