З українських портів вийшли ще три судна з агропродукцією та залізною рудою

З портів "Чорноморськ" та "Південний" Одеської області вийшли ще три балкери з агропродукцією та залізною рудою. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у Facebook.

"Три балкера з агропродукцією та залізною рудою вийшли з портів Чорноморськ та Південий, а 5 нових суден прямують до портів на завантаження.  Балкери AZARA, YING HAO 01, ENEIDA (флагм Ліберії та Палау) експортували понад 127 тис української агропродукції та залізної руди", - повідомив він.

За його словами, в той же час у портах Великої Одеси чекають під завантаження 5 нових суден.

Як повідомлялося раніше, друге судно з українською пшеницею вийшло з порту "Чорноморськ" по тимчасовому коридору.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті