З українських портів вийшли ще три судна з агропродукцією та залізною рудою

З портів "Чорноморськ" та "Південний" Одеської області вийшли ще три балкери з агропродукцією та залізною рудою. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у Facebook.

"Три балкера з агропродукцією та залізною рудою вийшли з портів Чорноморськ та Південий, а 5 нових суден прямують до портів на завантаження.  Балкери AZARA, YING HAO 01, ENEIDA (флагм Ліберії та Палау) експортували понад 127 тис української агропродукції та залізної руди", - повідомив він.

За його словами, в той же час у портах Великої Одеси чекають під завантаження 5 нових суден.

Як повідомлялося раніше, друге судно з українською пшеницею вийшло з порту "Чорноморськ" по тимчасовому коридору.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті