З Рязані, Пскова і Чечні: прикордонники на Луганщині взяли полонених, відбивши штурм окупантів

На Луганщині прикордонники бригади Гвардії наступу "Помста" відбили штурм росіян і взяли полонених. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 1 лютого.

"Серед полонених: мобілізований з Рязані, контрактник – командир відділення – із Пскова, а також "заробітчанин" з Грозного - чеченець, який кілька місяців тому підписав контракт на рік задля заробітку", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що перші двоє окупантів потрапили в полон під час штурму позицій прикордонників на Луганщині. 

"Загарбників було 7-8 осіб. Здався один, сказав, що є друг, який теж вийшов через певний час. А четверо десь там поки "крутяться". Їжі нема, і рано чи пізно вони або замерзнуть, або здадуться", - цитуються в повідомленні слова бійця на псевдо "Удав".

Зазначається, що чеченець намагався заховатися на території Донеччини, але в пошуках безпечного укриття потрапив до рук прикордонників.

Раніше повідомлялось, що з російського полону повернулись луганські прикордонники, які вважалися зниклими безвісти майже 2 роки.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті