З російського Ярославля повідомляють про атаку дрона на найбільший НПЗ, з Омська - про пожежу також на НПЗ

Про атаку дрона на найбільший НПЗ півночі Росії в Ярославлі повідомили 26 вересня. Про це написав губернатор Ярославської області Михайло Євраєв у Телеграм і «ASTRA».

«Сьогодні на підльоті до Ярославля знищено український БПЛА. Ворожий дрон намагався атакувати нафтопереробний завод», - написав Євраєв. 

За його словами, на місці падіння безпілотника руйнувань і постраждалих немає. 

Як пише «ASTRA», йдеться про найбільший НПЗ на півночі РФ.

«За даними ярославських журналістів, після 6 ранку, коли жителі області чули вибухи, було перекрито Московський проспект. Із цього можна зробити висновок, що, ймовірно, БПЛА мав атакувати розташований на цьому проспекті «Славнефть - ЯНОС» - найбільший нафтопереробний завод півночі Росії», - пише видання.

Пізніше, як повідомляє «ASTRA», вибух прогримів на іншому великому російському НПЗ - «Газпромнефть-ОНПЗ» в Омську (на відео й фото). 

«На омському нафтозаводі «Газпромнефть-ОНПЗ» прогримів сильний вибух, потім на території підприємства почалася пожежа. Це один із найбільших НПЗ у Росії», - ідеться в повідомленні.

Раніше в ГУР підтвердили успішне вогневе ураження польового складу боєприпасів у Воронезькій області РФ.

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті