З району Феодосії летять мінімум 4 "Калібри". Тим часом "шахеди" летять на Вінниччину

Мінімум 4 "Калібри" летять в напряму півдня України з акваторії Чорного моря з району Феодосії. Про це повідомив Телеграм-канал "Карта повітряних тривог. Вибухи. Ракети" о 0:03 6 серпня.

"Попередньо 4 "Калібри" випущено з акваторії Чорного моря в районі тимчасово окупованої Феодосії", – сказано в повідомленні.

Інші Телеграм-канали тим часом повідомляють, що російські "шахеди" з Кіровоградської області повернули в напрямку Вінницької й взяли курс на західні регіони України.

Раніше повідомлялось, що вибухи лунають на Житомирщині й Хмельниччині. У Житомирську область продовжують летіти ракети.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті