З питною водою будуть усі: голова Дніпропетровщини запевнив, що область була готова до наслідків підриву Каховської ГЕС

Голова Дніпропетровської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Лисак закликав мешканців області не хвилюватися на рахунок забезпечення водою після підрива Каховської ГЕС окупантами. Про це він пише на своїй сторінці у Телеграм 6 червня.

"Засідання Державної комісії ТЕБ та НС. На порядку денному – Каховське водосховище. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль виокремив напрямки ліквідації наслідків екоциду, скоєного окупантами. Це евакуація з регіонів, які затоплює. Контроль ситуації на Запорізькій АЕС та екологічних показників. А ще – забезпечення питною водою чотирьох областей, включаючи нашу", - розповів Лисак.

За його словами, до надзвичайної ситуації готувалися.

"Нікопольщина та Криворіжжя забезпечені спеціалізованою технікою для підвозу води і системами доочистки. Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ. Розроблена і проєктно-кошторисна документація із забезпечення міст Кривий Ріг, Марганець, Покров та Нікополь сталим водопостачанням. Всі розрахунки у Мінінфраструктури", - розповів керівник області.

"Людей прошу – без паніки. Не влаштовуйте ажіотаж. З питною водою будуть всі!", - додав Лисак.

Як повідомлялося, російські війська здійснили підрив Каховської  гідроелектростанції в Херсонській області.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті