З прифронтової Авдіївки вдалося вивезти ще дві дитини - Барабаш

З прифронтової Авдіївки вдалося вивезти ще дві дитини - дворічного хлопчика та дівчинку, яка ходить у шостий клас. Про це заявив голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш в ефірі Еспресо.

"Як такої черги на евакуацію немає. Люди записуються і вивозимо при першій можливості. Здебільшого, це з сьогодні на завтра. Безпеку у момент вивезення ніхто не може гарантувати, дорога вся пристріляна. Поліція, волонтери і ми намагаємось знаходити шпаринки між обстрілами і вивозити", - сказав він.

Барабаш розповів про евакуацію дітей з міста.

"Щодо евакуації двох дітей - ми знали, що є дівчинка-шестикласниця у місті. Шукали її. Потім волонтер Влад Маховський, який нам допомогає, написав мені дані цієї дівчинки. Він мені присилає фотографію, що є дворічний братик ще. Вони випадково натрапили на дітей. Одразу поїхали "Білі Янголи" і у суботу майже вночі вивезли після вмовлянь", - додав очільник ВЦА.

За його словами, діти перебувають у безпечнішому місці, але на Донеччині.

"На рахунок тих дітей, які лишаються в місті - хлопчина, якому трохи більше, ніж за місяць буде 18 років. Ми його шукаємо, будемо шукати і я впевнений, що вивеземо. Другий хлопчик - там шпигунські пристрасті. Батьки доводять, що дитину вивезли до якихось, на мій погляд, неіснуючих родичів, у яких немає ні прізвищ, ні конкретного місця проживання, ні телефонів. Ми розуміємо, що він у місті - пропрацьовуємо оточення, родичів. За останні кілька днів, мабуть, десь 300 адрес перевірено", - підсумував він.

Як повідомлялося, 31 березня 2023 року осіяни обстріляли Авдіївку: загинуло двоє людей, з них одна дитина 2022 року народження.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті