Росіяни обстріляли Авдіївку: загинули 5-місячна дитина з бабусею

Росіяни обстріляли Авдіївку: загинуло двоє людей, з них одна дитина 2022 року народження. Про це повідомив голова ОП України Андрій Єрмак у Телеграм увечері 31 березня.

"Росіяни обстріляли Авдіївку з артилерії - загинуло двоє осіб, з них одна дитина 2022 року народження.  Ще двоє людей - поранені.  Був пошкоджений приватний будинок.  Терористи", - написав він.

Як повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, загинули  5-місячний хлопчик та його бабуся, а мати й батько дитини поранені. 

"Цієї трагедії можна було уникнути: буквально вчора поліцейські вкотре вмовляли маму малечі подумати про сина й виїхати. Але, на жаль, навіть жорстка розмова не призвела до бажаного результату - жінка вже вкотре навідріз відмовилася виїхати у безпечніше місце. А сьогодні сталося непоправне.  На жаль, деяким людям евакуація й досі видається незрозумілим і зайвим кроком. Але це єдине, що зараз здатне зберегти життя", - зазначив Кириленко.

Він закликав цивільних, які всупереч здоровому глузду залишаються у прифронтовій зоні, евакуюватися.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті