З прифронтового Невського на Луганщині евакуювали 85-річну жінку. У деокупованих селах області залишаються 45 людей

З прифронтового села Невське на Луганщині евакуювали 85-річну жінку. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 20 червня.

"На нашій ділянці фронту вже декілька тижнів точаться запеклі бої. За добу українські військові відбивають до 30 ворожих атак. Щодня фіксуємо вибухи та мінометні обстріли  деокупованих населених пунктів. Навіть за таких умов люди не погоджуються на евакуацію. Радіємо кожному врятованому життю. Сьогодні вдалося вивезти з Невського одиноку бабусю 1939 р.н., яка потребує стороннього догляду. Наразі жінка у безпеці. Тимчасовий прихисток їй надали волонтери церкви "Ковчег Спасіння". Інші питання, пов’язані із подальшим доправленням старенької до м. Кропивницький для постійного проживання, вирішує громада", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що силами робочої групи Красноріченської СВА за два останні тижні були евакуйовані чотири жителі Новолюбівки. Серед них 49-річний, 35-річний, 45-річний чоловіки та 29-річна жінка. 

Наразі у деокупованих населених пунктах залишаються 45 людей. Попри щільні обстріли, їх забезпечують продуктами харчування, гігієною та необхідними у побуті речами.

Раніше повідомлялось, що на підконтрольному Україні шматочку Луганщини, де лишаєтья менше 50 людей, загинула ще одна жінка: не встигла сховатись від мінометного обстрілу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті