З початку лютого ЗСУ знищили 15 російських військових літаків - Зеленський

ЗСУ за останній тиждень знищили сім російських військових літаків. Ці цифри озвучив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

Загалом від початку лютого армія країни-агресора втратила вже 15 військових літаків, - розповів він.

"І що більше буде наших можливостей збивати російську авіацію, що далі на нашій окупованій території ми знищуватимемо російську логістику, то більше українських життів буде врятовано. Ця війна має стати безнадійною саме для Росії, саме для терористів. І вони мають максимально відчути, що є сила, яка знищує тих, хто хоче знищувати життя. Ми здатні це забезпечити. Кожен із партнерів знає, що необхідно", - додав президент.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті