З-під завалів будинку в передмісті Дніпра рятувальники дістали тіло 2-річної дівчинки

Рятувальники дістали з-під завалів будинку в передмісті Дніпра тіло дворічної дівчинки. Про це вранці 4 червня в Telegram повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Уночі з-під завалів будинку в Підгородненській громаді дістали тіло дівчинки. Їй щойно виповнилося два роки. Щирі співчуття рідним..." - повідомив чиновник.

За наявними даними, внаслідок цього удару постраждали 22 людини - зокрема п'ятеро дітей. Також Лисак повідомив, що два двоповерхові будинки, між якими впала російська ракета, частково зруйновані. Повідомляється, що було пошкоджено 10 приватних будинків, магазин, газопроводи та автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на північ повідомлялося про 20 постраждалих унаслідок російського удару по Підгородненській громаді.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті