З окупованого Старобільська повідомляють про ліквідацію колаборанта Валерія Чайки

В окупованому Старобільську Луганської області 1 квітня спрацював саморобний вибуховий пристрій, закладений у автівку місцевого колаборанта Валерія Чайки. За попередньою інформацією, колаборант загинув. Про це повідомили Телеграм-канали "ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ" та "Трикутник".  

"Старобільськ. Повідомляють, що внаслідок вибуху загинув Чайка Валерій Григорович (зрадник України та посібник терористів). При спробі від'їхати від будинку творчості, де він працював останнім часом, його автомобіль вибухнув", - пише "Трикутник".

Відео, яке опублікував "ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ", підтверджує, що автівку підірвали біля Будинку творчості (як повідомляв "ОстроВ", в районі інституту).

"ОПЕРАТИВНИЙ ІНФОРМ" уточнив, що в автівці спрацював саморобний вибуховий пристрій. 

На фото - Чайка (в окулярах), праворуч від нього - колаборант Чернєв

Раніше повідомлялось, що за матеріалами СБУ 15 років тюрми загрожує "регіоналам", які очолюють окупаційну адміністрацію Старобільського району, включаючи Валерія Чайку. До 2014 року Чайка обіймав посаду заступника голови Старобільської райдержадміністрації. Коли почалось повномасштсбне російське вторгнення, він, вже будучи пенсіонером, обійняв одну з посад в окупаційній адміністрації району.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті