З обстрілюваного Невського на Луганщині евакуювали ще трьох місцевих мешканців

Після багатомісячного життя під обстрілами вирішили переїхати в інші регіони країни троє жителів Невського на Луганщині - 55-річний чоловік, а також 55-ти та 61-річна жінки. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 31 січня.

За його словами, в евакуації і подальшому влаштуванні їм допомогли в Красноріченській військовій адміністрації, де супроводжуватимуть питання врятованих і надалі.

"Населенню прифронтових сіл необхідно убезпечити себе і рідних, погодившись виїхати в області, де більш-менш спокійно.

Залишатися на території, де точаться активні бойові дії, – наражати себе на небезпеку щодня. Тільки учора в Невському сталося п’ять вибухів. На щастя, без постраждалих. Наслідки ще одного вибуху – у сусідній Новолюбівці – наразі уточнюємо", - зазначив Лисогор.

За словами очільника ОВА, по цим та іншим деокупованим населеним пунктам росіяни б’ють практично щодоби - зокрема, із мінометів та артилерії.

"Знов почастішали і авіаційні нальоти. Учора – на Новоєгорівку, Серебрянський ліс та Невське. Втім, добою раніше така сміливість росіян призвела до втрат – ворог не дорахувався свого винищувача Су-34, який було знищено у небі над Луганщиною", - повідомив Лисогор. 

Як повідомлялося, з деокупованого Невського на Луганщині поліцейські евакуювали місцеву мешканку. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті