З деокупованого Невського на Луганщині поліцейські евакуювали місцеву мешканку

З деокупованого Невського Лугансткої області 30 грудня поліцейські, які несуть службу вздовж лінії розмежування, вивезли в більш безпечне місце 54-річну жінку. Про це повідомляє у Телеграм Поліція Луганщини. 

Крім цього, вчора,  евакуюючи пораненого внаслідок обстрілів 70-річного дідуся, чоловік  повідомив поліцейськім, що в його зруйнованому внаслідок авіаудару приватному будинку знаходилась сумка з документами.

Під час візиту до с. Невське, розбираючи завали будинку, поліцейським вдалося знайти документи дідуся.

Як повідомлялося, мешканці сел прифронтової Луганщини все частіше приймають рішення евакуюватись. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті