З Бєлгородської області РФ повідомляють про атаку безпілотника

Бєлгородську область РФ атакував безпілотник увечері 24 лютого. Про це повідомили міноборони РФ і губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков у Телеграм.

"Близько 21:00 мск припинено спробу київського режиму здійснити терористичну атаку із застосуванням БПЛА літакового типу по об'єктах на території Російської Федерації. Черговими засобами ППО український безпілотний літальний апарат знищено над територією Бєлгородської області", - написало міністерство окупантів.

Гладков уточнив, що ППО спрацювала в Новооскільському міському окрузі, в районі хутора Розвильний. 

"Оперативні служби уточнюють інформацію про наслідки на землі", - сказано в повідомленні Гладкова.

Раніше міноборони РФ заявило про атаку безпілотником у Брянській області та зенітною ракетою - у Ростовській.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті