З окупованої частини Запоріжжя не випускають чоловіків - вимагають військовий квиток

На блок-пості у Василівці Запорізької області російські військові не випускають в сторону Запоріжжя чоловіків, у яких або немає військового квитка. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Телеграм.

"Рашисти готують повномасштабну мобілізацію наших чоловіків до армії рф. Вже протягом 2-х днів на блок-пості у Василівці росвійськові не випускають в сторону Запоріжжя чоловіків, у яких або немає військового квитка, або є військовий квиток, який підтверджує придатність до служби", - повідомив Федоров.

Також за його словами, окупанти призначили «наглядача» над тюрмами тимчасово окупованих територій Запорізької області.
"Завдання рашистів - завербувати ув’язнених до військових угрупувань рфії. Зрозуміло, що ворог збирається використовувати наших чоловіків в якості гарматного м’яса на першій лінії фронту", - зазначив він.

Мер Мелітополя нагадав, що є 2 альтернативні шляхи евакуації - в сторону Грузії та європейських країн через Бердянськ-Маріуполь-Новоазовськ або через Крим.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті