Юні "єдинороси" вивезуть дітей з окупованих територій на "екскурсію в Держдуму"

Діти з квазіутворень "ДНР"/"ЛНР" і окупованих районів Запорізької та Херсонської областей вирушать до Москви на екскурсію в Держдуму. Про це сьогодні, 24 травня, пишуть пропагандистські ЗМІ з посиланням на представництво організації "Молода гвардія Єдиної Росії" (МГЕР) у "ДНР".

"Хлопці з чотирьох нових регіонів поїдуть до Москви на низку екскурсій. Одну з них буде організовано в Державній Думі РФ", - ідеться в повідомленні, у якому також зазначено, що поїздка проводиться МГЕР за підтримки заступника голови Держдуми Анни Кузнєцової.

Скільки дітей "відправлять на екскурсії", не повідомляють, відомо, що в луганському відділенні "Молодої гвардії Єдиної Росії" розповіли, що збір усіх учасників поїздки відбудеться в "столиці ЛНР". До Москви вони вирушать 28 травня.

Як повідомлялося, Україна передала Міжнародному Червоному Хресту список близько 19 тисяч дітей, викрадених росією.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті