Юні "єдинороси" вивезуть дітей з окупованих територій на "екскурсію в Держдуму"

Діти з квазіутворень "ДНР"/"ЛНР" і окупованих районів Запорізької та Херсонської областей вирушать до Москви на екскурсію в Держдуму. Про це сьогодні, 24 травня, пишуть пропагандистські ЗМІ з посиланням на представництво організації "Молода гвардія Єдиної Росії" (МГЕР) у "ДНР".

"Хлопці з чотирьох нових регіонів поїдуть до Москви на низку екскурсій. Одну з них буде організовано в Державній Думі РФ", - ідеться в повідомленні, у якому також зазначено, що поїздка проводиться МГЕР за підтримки заступника голови Держдуми Анни Кузнєцової.

Скільки дітей "відправлять на екскурсії", не повідомляють, відомо, що в луганському відділенні "Молодої гвардії Єдиної Росії" розповіли, що збір усіх учасників поїздки відбудеться в "столиці ЛНР". До Москви вони вирушать 28 травня.

Як повідомлялося, Україна передала Міжнародному Червоному Хресту список близько 19 тисяч дітей, викрадених росією.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті