ЮНЕСКО схвалила внесення Одеси до списку об'єктів всесвітньої спадщини

Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) підтримала внесення міста Одеси до списку об'єктів всесвітньої спадщини, що охороняються. Про це 30 серпня повідомляє прес-служба ЮНЕСКО.

Представники Організації підтримали пропозицію України та вже залучили експертів. Таким чином, внесення Одеси до списку всесвітньої спадщини може бути терміново розглянуте країнами-членами Комітету всесвітньої спадщини.

Комітет також розгляне внесення об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у Києві та Львові до списку всесвітньої спадщини, яка перебуває під загрозою.

Також наголошується, що ЮНЕСКО допоможе Україні відновити пошкоджені російськими окупантами одеські музеї.

Нагадаємо, раніше ЮНЕСКО визнав український борщ нематеріальною культурною спадщиною.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті